Pokrowiec Tencel

Pokrowiec Tencel został wykonany z niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku powłoce. Jego cecha charakterystyczna jest absorbowanie nadmiaru wilgoci i uwalnianie jej do atmosfery. Jest on idealnym dla alergików i astmastyków, dzięki temu, że posiada właściwości termoregulacyjne.

Materiał z którego został wykonany może idealnie nadaję się dla osób z nadwrażliwą skórą, poprzez zastosowanie gładkich włókien Tencel. Włókna te zostały wykonane tylko z naturalnych substancji, dlatego pokrowiec jest przyjazny dla środowiska i zdrowia użytkowników. Pokrowiec jest biodegradowalny dzięki temu, że został wykonany z dewna. Pokrowiec nadaję się do prania w pralce w temperaturze 40 stopni, posiada również błyskawiczny zamek co ułatwi zdejmowanie go. Material jest trwały i odporny na czeste pranie.

Zobacz pokrowiec Tencel w sklepie internetowym
pokrowiec Tencel

Skład tkaniny:

  • 37% tencel
  • 63% poliester
ikona pralki

Pokrowiec ten można prać w pralce, w temperaturze do 40 stopni.

Pokrowiec Kaila

Pokrowiec Kaila posiad elegancki wygląd i sylowe wzornictwo. Wykonany jest w 100% z poliestru, posiada właściwości antyalegiczne. Posiada delkiatny kwiatowy wzór, który w każdej sypialni będzie wyglądał wyjatkowo. Jest bardzo wytrzymały i zapewnia dopasowanie się do matareaca dzięki włókną poliestrowym.

Pokrowiec zostal wyposazony w błyskawiczny zamek dzięki czemu sciaganie go jest bardzo łatwe. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 40 stopni.

Zobacz pokrowiec Kaila w sklepie internetowym
pokrowiec Tencel

Skład tkaniny:

  • 100% poliester
ikona pralki

Pokrowiec ten można prać w pralce, w temperaturze do 40 stopni.

Pokrowiec Ecotec

Pokrowiec Ecotec został wyprodukowany z recyklingowanej bawełny o gramaturze 370gr/m2 dodatkowo z podwójnym wytłoczeniem. Materiał jest bardzo ekologiczny, uzyskiwany ze skrawków po produkcji tekstyliów bawełnianych. Skrawki są zbierane i sorotowane kolorystycznie aby mogły zostać ponownie użyte do produkcji pokrowca. Dzięki temu można uniknąć procesu spalania, który zanieczyszcza środowisko.

Pokrowiec posiada błysakwiczny zamek dzięki czemu łatwo się zdejmuję do prania. Można go prać w temperaturze 40 stopni.

Zobacz pokrowiec Ecotec w sklepie internetowym
pokrowiec Ecotec

Skład tkaniny:

  • 16% bawełna
  • 75% poliester
  • 9% modakryl
ikona pralki

Pokrowiec ten można prać w pralce, w temperaturze do 40 stopni.

Pokrowiec Amicor

Pokrowiec Amicor polecany jest dla astmatyków i alergików, ponieważ włókna Amicor działają od wewnatrz tkaniny i w bardzo skuteczny sposób zabezpieczają przed alergenami. Posiada właściwości antygrzybicze i antyalegiczne. Pokrowiec ma błyskawiczny zamek dzięki czemu z łatwością można go ściągnąć i wyprać. Pokrowiec nadaje sie do prania w temperaturze 40 stopni. Jest on odporny na częste pranie.

pokrowiec Amicor

Skład tkaniny:

  • 18% viscoza
  • 7% akryl
  • 75% poliester
ikona pralki

Pokrowiec ten można prać w pralce, w temperaturze do 40 stopni.

ponad
000
sprzedanych materacy
blisko
000
punktów
sprzedaży
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru
Copyright © 2019 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo
 
Wiosenna promocja! -
wszystkie materace -10% Kod: wiosna10
materace multipocket -20% Kod: wiosna20
materace luxpocket -30% Kod: wiosna30