Dostawa

card box icon

Naszym klientom oferujemy
Darmową dostawę

Dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł jest darmowa w przypadku płatności przelewem, przy wyborze płatności za pobraniem to koszt 30zł. W przypadku płatność poprzez system PayU, raty PayU to koszt 20zł.

Przy zamówieniach w kwocie poniżej 200 zł koszt przesyłki za pobraniem wynosi 30zł. W przypadku płatności przelewem oraz poprzez system PayU koszt wynosi 20 zł. Zakupiony produkt zostanie wysłany w ciągu 1-60 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Dokładny czas nadania przesyłki jest podany przy każdym produkcie. Jeśli zamawiają Państwo kilka produktów, czas wysyłki zamówienia jest czasem produktu o najdłuższym terminie realizacji.

Produkty wysyłamy firmą kurierską DPD lub firmą transportową. Ubezpieczone przesyłki kurier dostarcza maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od nadania. Kurier dostarcza materace po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Wszystkie materace są zabezpieczone dwuwarstwową folią. Niektóre materace do transportu są rolowane i nie wpływa to na ich wewnętrzną strukturę. Infomacja o rolowaniu produktów widnieje przy danym modelu materaca. Do zakupionego materaca załączamy kartę gwarancyjną. Paragon, fakturę VAT (wystawiamy na życzenie klienta) przesyłamy na adres mailowy podany przy zamówieniu. Kurier może pomóc wnieść materac, jednak nie ma tego w obowiązku.

Sprzedane materace
ponad
000
sprzedanych materacy
Punkty sprzedaży
blisko
000
punktów
sprzedaży
Ilość produktów
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru
Copyright © 2021 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo