Dostawa

card box icon

Naszym klientom oferujemy
Darmową dostawę

Dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł jest darmowa w przypadku płatności przelewem, przy wyborze płatności za pobraniem to koszt 30zł.  W przypadku płatność poprzez system PayU, raty PayU lub e-Raty to koszt 20zł.

Przy zamówieniach w kwocie poniżej 200 zł koszt przesyłki za pobraniem wynosi 30zł. W przypadku płatności przelewem oraz poprzez system PayU koszt wynosi 20 zł.  Zakupiony produkt zostanie wysłany w ciągu 1-30 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty lub e-mailowego potwierdzenia. Dokładny czas nadania przesyłki jest podany przy każdym produkcie. Jeśli zamawiają Państwo kilka produktów, czas wysyłki zamówienia jest czasem produktu o najdłuższym terminie realizacji.

Produkty wysyłamy firmą kurierską DPD lub firmą przewozową  Artagus. Ubezpieczone przesyłki kurier dostarcza maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od nadania. Kurier dostarcza materace po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Wszystkie materace są zabezpieczone dwuwarstwową folią. Niektóre materace do transportu sa rolowane i nie wpływa to na ich wewnętrzną strukturę. Infomacja o rolowaniu produktów widnieje przy danym modelu materaca. Do zakupionego materaca załączamy paragon, fakturę VAT wystawiamy na życzenie klienta. Jest on załączony pod listem przewozowym przyklejonym do przesyłki. Kurier może pomóc wnieść materac, jednak nie ma tego w obowiązku.

ponad
000
sprzedanych materacy
blisko
000
punktów
sprzedaży
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru
Copyright © 2019 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo
 
Letnia Promocja -
wszystkie materace -10% Kod: Lato10
materace multipocket -20% Kod: Lato20
materace luxpocket -30% Kod: Lato30