Outlet
175 sklepów w całej Polsce. Znajdź sklep

Dostawa


Dostawa zamówień o wartości powyżej 200 zł jest darmowa w przypadku płatności przelewem, przy wyborze płatności za pobraniem to koszt 30zł. W przypadku płatność poprzez system PayU, raty PayU lub e-Raty to koszt 20zł.

Przy zamówieniach w kwocie poniżej 200 zł koszt przesyłki za pobraniem wynosi 30zł. W przypadku płatności przelewem oraz poprzez system PayU koszt wynosi 20 zł. Zakupiony produkt zostanie wysłany w ciągu 1-30 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty lub e-mailowego potwierdzenia. Dokładny czas nadania przesyłki jest podany przy każdym produkcie. Jeśli zamawiają Państwo kilka produktów, czas wysyłki zamówienia jest czasem produktu o najdłuższym terminie realizacji

Istnieje możliwość wykupienia usługi ekspresowej dostawy. Koszt usługi to 50 zł/sztukę. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym - przy zaksięgowaniu środków do godziny 12:00 dnia poprzedniego. 90% przesyłek dostarczanych jest w 24h, a pozostałe 10% w 48h od dnia nadania paczki. Przesyłki są dostarczane za pośrednictwem firmy ETLogistic specjalizującej się w transporcie wielkogabarytowym.

Produkty wysyłamy firmą kurierską GLS lub firmą przewozową COLMAR-trans. Ubezpieczone przesyłki kurier dostarcza maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od nadania. Kurier dostarcza materace po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Dostawa po godzinie 17 jest możliwa tylko w większych miastach. 

Wszystkie materace są zabezpieczone dwuwarstwową folią. Niektóre materace do transportu sa rolowane i nie wpływa to na ich wewnętrzną strukturę. Infomacja o rolowaniu produktów widnieje przy danym modelu materaca. Do zakupionego materaca załączamy paragon, fakturę VAT wystawiamy na życzenie klienta. Jest on załączony pod listem przewozowym przyklejonym do przesyłki. Kurier może pomóc wnieść materac, jednak nie ma tego w obowiązku.

 

 

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe

Technologie i certyfikaty, atesty materacy

Bądźmy w kontakcie

facebook
Newsletter
Bądź na bieżąco z promocjami,
nowościami, rabatami.
Zapisz się już teraz!
Materace dla Ciebie - dbamy o Twój komfort

Łóżko Teja jest w tej chwili niedostępne.
Przepraszamy za utrudnienia.