Promocja do 24.06
-30% na wszystkie materace!

Materace bonellowe czy materace pocket 7 stref

Czym sugerować się przy zakupie nowego materaca? To pytanie zadaje sobie zapewne wielu z nas, gdy nagle stajemy przed koniecznością nabycia tego cennego elementu wyposażenia sypialni. Przede wszystkim najważniejsze, by określić kto będzie spał na danym materacu oraz jaka przewidywalna waga będzie oddziaływać na ten materac?

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe

 

Jedynymi z najpopularniejszych materacy są materace, które posiadają sprężyny bonellowe. Konstrukcja materaca, w którym zastosowano to rozwiązanie jest idealna dla singla, ponieważ wówczas świetnie dopasowuje się do kształtu ciała. Sprężyna bonellowa powoduje, że nasz materac jest wytrzymały i odporny na duże obciążenia. Charakteryzuje się także tym, że ma sporą elastyczność powierzchniową, która zapewnia najwyższą jakość snu. Materace bonellowe polecamy również dla osób o wadze przekraczającej 80 kg, ponieważ im większy ciężar oddziałujego na sprężyny tym silniej jest on wypierany. Dzięki tej właściwości, osoba śpiąca na takim materacu nie będzie czuła, że się pod nią zapada.

 

Materac z systemem sprężyn pocket 7 stref natomiast charakteryzuje się tym, że posiada pojedyncze sprężyny na całej przestrzeni materaca, które znajdują się w specjalnym zwoju, o średnicy mniejszej niż w materacach ze sprężynami bonellowymi. Każda sprężyna w tego typu materacach umieszczona jest w oddzielnej kieszonce. Sprężyny kieszeniowe łączą się ze sobą tylko w punktach styczności, co z kolei powoduje, że układ ten pozwala na samodzielną pracę każdej sprężyny z osobna. Materace tego typu doskonale sprawdzają się w łożach małżeńskich. Układ 7 stref twardości zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa oraz odpowiednią twardość materaca z podziałem na części ciała o różnym ciężarze. Materace pocket 7 stref to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i jakość.


Sprzedane materace
ponad
000
sprzedanych materacy
Punkty sprzedaży
blisko
000
punktów
sprzedaży
Ilość produktów
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru

» przeczytaj wszystkie opinie
Copyright © 2024 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo