Promocja do 24.06
-30% na wszystkie materace!

Współpraca z klientami biznesowymi

Podążaj
za sukcesami
Sprawdź warunki i korzyści jakie osiągniesz
na swojej drodze we wspólpracy z nami.
Skontaktuj się już dziś

Frankhauer S.C. to polski producent materacy, oferujący swoje produkty między innymi pod marką Materace Dla Ciebie. Od lat prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową zapewniając fachowe doradztwo i dostawę na terenie całej Polski.

Stale rozwijamy naszą sieć placówek franczyzowych i sklepów partnerskich. W chwili obecnej, nasze materace znajdują się w ponad 130 sklepach meblowych, a ich liczba stale rośnie.

Naszą ofertę materacy do spania kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do partnerów biznesowych. Od wielu lat zajmujemy się podwykonawstwem, produkcją whitelabel a także współpracujemy m.in. z obiektami hotelowymi, szpitalami, klinikami, domami opieki społecznej oraz architektami, stolarzami i producentami łóżek.

zdjęcie materaca
ikona materaca

Oferujemy produkty
pochodzące z produkcji seryjnej,
jak również wykonujemy materace
pod konkretne zamówienie, zgodnie
z indywidualnymi wymaganiami
klienta.

Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który gwarantuje doskonałą jakość wykonania produktów oraz wysoką efektywność. Stale wdrażamy nowe technologie produkcji, dbając, aby realizowane przez nas zamówienia stały zawsze na najwyższym poziomie. W pełni kontrolujemy proces produkcji, na każdym jego etapie, co gwarantuje, że produkt finalny, który opuszcza naszą fabrykę, pozbawiony jest jakichkolwiek wad.

Materace są produkowane ze sprawdzonych komponentów, rodzimego pochodzenia lub pochodzących od wiodących producentów europejskich, bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości. Nasze produkty wykonujemy od podstaw, dbając o każdy szczegół i staranność wykonania. Wciąż się doskonalimy by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze produkty sprzedajemy pod własną marką lub w modelu White Label, w którym mogą być one oznaczone logotypem Klienta, a nasza marka nie jest widoczna dla użytkownika.

Organizujemy transport dopasowany do konkretnego zamówienia, od dostawy kurierskiej po fracht.

Jesteśmy bardzo elastyczni w zakresie terminów realizacji. W razie konieczności jesteśmy w stanie wykonać duże serie w bardzo krótkim czasie.

Specjalizujemy się również w produkcji w metodzie just in time, opartej o pojedyncze zamówienia różnych modeli. Pozwala to na szybkie skompletowanie zamówienia składającego się z wielu różnych modeli materacy.

Jeśli szukasz solidnego partnera, który kompleksowo zajmie się produkcją, pakowaniem i dostawą materacy to zapraszamy do kontaktu z naszym działem B2B.

Zapraszamy również wszystkich którzy chcieliby otworzyć placówkę pod naszą marką lub dodać nasze produkty do swojej oferty.

Skontaktuj się
Jakie korzyści płyną
ze współpracy
z Materace Dla Ciebie?
  • zapewniamy sprawdzoną markę, rozpoznawalną na rynku,

  • gwarantujemy najlepszą reklamę w Internecie, oraz inne formy pozyskiwania Klienta

  • udostępniamy materiały reklamowe, ulotki, przekroje materacy oraz promocję sklepów stacjonarnych na naszej stronie,

  • organizujemy transport materacy w dowolne miejsce w Polsce, bezpośrednio do klienta lub siedziby firmy,

  • w przypadku zwrotów/wymian/reklamacji zapewniamy obsługę posprzedażową,

  • zakup materacy w konkurencyjnych cenach – w przypadku dużych zamówień indywidualne wyceny.

Zacznij zarabiać sprzedając produkty
marki Materace Dla Ciebie.

+48 731-610-030

Sprzedane materace
ponad
000
sprzedanych materacy
Punkty sprzedaży
blisko
000
punktów
sprzedaży
Ilość produktów
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru

» przeczytaj wszystkie opinie
Copyright © 2024 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo