Promocja do 24.06
-30% na wszystkie materace!

Testuj przez 30 dni!

check-list icon

Kupuj bez obaw
testuj produkt w swoim domu.

Wybór odpowiedniego materaca to nie lada wyzwanie! Czytając opinie użytkowników, opisy produktów na stronach internetowych, czy nawet sprawdzając materac w salonie stacjonarnym nie zawsze uda nam się podjąć właściwy wybór. Zakupiony materac może nie spełnić w 100% naszych oczekiwań. Co w takiej sytuacji?

Testowanie materaca

Materace Dla Ciebie dbając o zadowolenie swoich klientów dają możliwość aż 30 dni bezpłatnego testowania materaca. Jak to wygląda w praktyce? Od momentu dostawy wybranego modelu materaca każdy klient ma możliwość jego zwrotu lub wymiany w ciągu 30 dni. W tym czasie można go normalnie użytkować, co pozwoli sprawdzić, czy został dobrany odpowiednio. Jeśli okaże się, że zakupiony materac nie spełni naszych oczekiwań możemy go wymienić lub zwrócić bez podawania konkretnego powodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziemy skazani na zbyt twardy lub zbyt miękki materac.

Koszty wymiany/zwrotu

Usługa testowania w sklepie Materace Dla Ciebie jest bezpłatna.

Procedura zwrotu/wymiany

Gdy zakupiony materac nie będzie spełniał naszych oczekiwań wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce kontakt na naszej stronie internetowej. Po otrzymaniu formularza elektronicznego przez pracownika naszego Biura Obsługi Klienta rozpoczyna się proces wymiany lub zwrotu. W ramach zwrotu zgłosi się kurier po odbiór materaca, a w przypadku wymiany kurier jednocześnie odbierze poprzedni i dostarczy nowy materac. Należy jednak pamiętać by materac odpowiednio przygotować do transportu. Należy go dokładnie zapakować tak by nie zabrudził się ani nie uszkodził podczas transportu. W tym celu zalecamy zachowanie oryginalnego opakowania (folii) w której materac został dostarczony. Do zwracanego materaca należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu/wymiany/reklamacji, który można pobrać z naszej strony. W ramach testowania możliwe jest przesłanie dwóch zgłoszeń - z czego drugie jest płatne 100zl za transport. Usługa testowania nie dotyczy modeli w rozmiarze niestandardowym, produkowanym pod specjalne zamówienie oraz modeli z wyprzedaży - są to modele ze specjalnym znaczkiem obok ceny 40,50,70,80%.

Sprzedane materace
ponad
000
sprzedanych materacy
Punkty sprzedaży
blisko
000
punktów
sprzedaży
Ilość produktów
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru

» przeczytaj wszystkie opinie
Copyright © 2024 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo