Tylko dzisiaj
-30% na wszystkie materace!

Materace o wymiarach niestandardowych

W dzisiejszych czasach niestandardowy wymiar łóżka staje się modny i coraz bardziej popularny. Wiele ludzi marzy albo już posiada łóżko o innym, nietypowym rozmiarze. Wybór wzorów dzisiejszych łóżek jest przeogromny i często są to formy nietypowe. Możemy kupić łóżko w kształcie serca, samochodu czy kwiatka. Największy problem powstaje, kiedy musimy znaleźć i kupić (albo wymienić) materac. Jest to problem, który dosięga wielu ludzi. Materace niestandardowe są przeważnie produkowane dla dzieci lub osób bardzo wysokich.

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hoteloweRama łóżka, którą posiadamy jest naszym celowym wyznacznikiem w doborze materaca. Mierząc ramę, należy pamiętać o odjęciu kilku centymetrów, ponieważ podając dokładną miarę wykonany za zamówienie materac może się nie zmieścić, np. z powodu obszycia krawędzi. Poza tym kilka centymetrów odstępu od ramy zapewnia dodatkową wentylację. Zamówienie materaca niestandardowego jest tak samo proste, szybkie i łatwe jak w przypadku typowych materacy, na przykład 80x200 cm. Wystarczy wybrać odpowiedni model z pożądanymi właściwościami, które nas interesują. Do wyboru mamy różne rodzaje materacy:

Następnie podajemy dokładne wymiary: długości i szerokości. W szybkim tempie zostaniesz poinformowany o cenie takiego niestandardowego materaca. Wystarczy zaakceptować cenę i wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej. Dokładne wskazówki znajdziesz w naszym przewodniku.

Taki materac produkowany jest, tylko i wyłącznie dla Ciebie. Nie ma możliwości jego wymiany oraz zwrotu. Czas oczekiwania na materac o niestandardowym rozmiarze to maksymalnie 7 dni roboczych - wtedy nadajemy paczkę, a kurier dostarcza przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres i możesz cieszyć się idealnym i prestiżowym materacem, dopasowanym do Twojego łóżka.

Sprzedane materace
ponad
000
sprzedanych materacy
Punkty sprzedaży
blisko
000
punktów
sprzedaży
Ilość produktów
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru

» przeczytaj wszystkie opinie
Copyright © 2024 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo