Outlet

Zwrot towarów


materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe

Sklep Materace Dla Ciebie daje możliwość bezpłatnego testowania materaca przez okres 30 dni od dostawy towaru. Jeżeli zakupiony materac nie spełnia Twoich oczekiwań istnieje możliwość zwrotu lub wymiany w terminie do 30 dni od daty otrzymania materaca bez podania przyczyny. Materace w niestandardowym wymiarze nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Do pozostałych towarów (poduszki, stelaże, pościele, łóżka itp.) zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)-możliwość zwrotu nowego, nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dostawy. 

Jak dokonać zwrotu/wymiany/reklamacji?

  1. Poinformuj nas o chęci zwrotu/wymiany/reklamacji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie Kontaktu.

 2. Pobierz i wypełnij formularz zwrotu/wymiany/reklamacji

Formularz wymiany/zwrotu/reklamacji

  3.  Prześlij go wraz z dokumentem zakupu (paragonem*) i kartą gwarancyjną, listem poleconym na adres: 

Frankhauer s.c.
Perzów 13-14
63-642 Perzów

 

  4. Kopię formularza dołącz do zwracanego/wymienianego/reklamowanego produktu.

  * Dostarczenie paragonu i karty gwarancyjnej jest podstawą rozpatrzenia reklamacji i zwrotu należności.

 

Co musisz wiedzieć?: 

  • Klient ma możliwość pierwszej bezpłatnej wymiany/zwrotu materaca. Usługa bezpłatnej wymiany/zwrotu nie dotyczy Klientów, którzy w przeszłości dokonali zwrotu/wymiany materaca. Bezpłatna wymiana dotyczy Klientów, dokonujących zakupu od dnia 03.10.2016 roku.
  • Każda kolejna wymiana lub zwrot łączy się z kosztem 100 zł za transport, którą pokrywa Klient. Klient może także odesłać materac na swój koszt na adres produkcji, co zwalnia go z opłaty 100 zł. W przypadku zwrotu artykułów tekstylnych (prześcieradła, poduszki, kołdry itp.) klient zobowiązany jest odesłać samodzielnie produkt na adres produkcji. 
  • W ramach testowania możliwe są maksymalnie dwie wymiany towaru.  
  • Materac który polega zwrotowi/wymianie musi być odpowiednio zabezpieczony do transportu aby nie uległ uszkodzeniu lub zabrudzeniu. W tym celu zalecamy zachowanie oryginalnego opakowania materaca na czas testowania. 
  • Zwrotowi/wymianie nie podlegają produkty zabrudzone, uszkodzone, zamoczone lub posiadające inne wady spowodowane niewłaściwym użytkowaniem. 
  • Materace pozwrotowe są przekazywane lokalnym Organizacjom Pożytku Społecznego lub są utylizowane. 
  • Podstawą zwrotu pieniędzy za produkt jest wypełnienie formularza na stronie Kontaktu oraz nadesłanie listem poleconym pełnej dokumentacji (paragon, karta gwarancyjna oraz formularz z własnoręcznym podpisem).
  • W przypadku zwrotu/wymiany/reklamacji produkt zostanie odebrany od Ciebie przez kuriera w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia. 
  • Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni roboczych po otrzymaniu kompletu dokumentów i dostarczeniu nieuszkodzonego produktu przez kuriera.
  • Przy zwrocie materaca wymagany jest również zwrot promocyjnych tekstyliów kupowanych wraz z materacem. Jeśli Klient życzy sobie zachować promocyjne tekstylia będzie zobowiązany do dokonania dopłaty za tekstylia zgodnie z obowiązującymi standardowymi cenami produktów na stronie www.materace-dla-ciebie.pl

Technologie i certyfikaty, atesty materacy

Bądźmy w kontakcie

facebook
Newsletter
Bądź na bieżąco z promocjami,
nowościami, rabatami.
Zapisz się już teraz!
Materace dla Ciebie - dbamy o Twój komfort

Łóżko Teja jest w tej chwili niedostępne.
Przepraszamy za utrudnienia.