Zadzwoń Rozpocznij czat
Promocja do 18.04
-30% na wszystkie materace!

Zwroty

Sklep Materace Dla Ciebie daje możliwość bezpłatnego testowania materaca przez okres 30 dni od dostawy towaru. Jeżeli zakupiony materac nie spełnia Twoich oczekiwań istnieje możliwość zwrotu lub wymiany w terminie do 30 dni od daty otrzymania materaca bez podania przyczyny. Materace w niestandardowym wymiarze oraz modele na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Do pozostałych towarów (poduszki, stelaże, pościele, łóżka itp.) zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)-możliwość zwrotu nowego, nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dostawy. W przypadku zwrotu akcesoriów potrącony zostanie koszt kuriera w kwocie 30 zł, zwrot łóżka lub stelaża oraz materaca z wyprzedaży - 100zł. Modele z wyprzedaży to modele ze specjalnym znaczkiem obok ceny 40,50,70,80% - nie ma możliwości ich testowania.

 1. Poinformuj nas o chęci zwrotu/wymiany/reklamacji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie kontaktu.

  Przejdź
 2. Pobierz i wypełnij formularz zwrotu/wymiany/reklamacji

  Pobierz formularz
 3. Kopię formularza dołącz do zwracanego/wymienianego /reklamowanego produktu.

Co musisz wiedzieć?:

 • Klient ma możliwość pierwszej bezpłatnej wymiany/zwrotu materaca. Usługa bezpłatnej wymiany/zwrotu nie dotyczy Klientów, którzy w przeszłości dokonali zwrotu/wymiany materaca. Bezpłatna wymiana dotyczy Klientów, dokonujących zakupu od dnia 03.10.2016 roku.
 • Każda kolejna wymiana lub zwrot łączy się z kosztem 100 zł za transport, którą pokrywa Klient. Klient może także odesłać materac na swój koszt na adres produkcji, co zwalnia go z opłaty 100 zł. W przypadku zwrotu artykułów tekstylnych (prześcieradła, poduszki, kołdry itp.) klient zobowiązany jest odesłać samodzielnie produkt na adres produkcji.
 • W ramach testowania możliwe są maksymalnie dwie wymiany towaru.
 • Materac który polega zwrotowi/wymianie musi być odpowiednio zabezpieczony do transportu aby nie uległ uszkodzeniu lub zabrudzeniu. W tym celu zalecamy zachowanie oryginalnego opakowania materaca na czas testowania.
 • Zwrotowi/wymianie nie podlegają produkty zabrudzone, uszkodzone, zamoczone lub posiadające inne wady spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.
 • Materace pozwrotowe są przekazywane lokalnym Organizacjom Pożytku Społecznego lub są utylizowane.
 • Podstawą zwrotu pieniędzy za produkt jest wypełnienie formularza na stronie Kontaktu
 • W przypadku zwrotu/wymiany/reklamacji produkt zostanie odebrany od Ciebie przez kuriera w ciągu 10 dni od daty zgłoszenia.
 • Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni roboczych po otrzymaniu kompletu dokumentów i dostarczeniu nieuszkodzonego produktu przez kuriera.
Sprzedane materace
ponad
000
sprzedanych materacy
Punkty sprzedaży
blisko
000
punktów
sprzedaży
Ilość produktów
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru

» przeczytaj wszystkie opinie
Copyright © 2024 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo