Zwroty

Sklep Materace Dla Ciebie daje możliwość bezpłatnego testowania materaca przez okres 30 dni od dostawy towaru. Jeżeli zakupiony materac nie spełnia Twoich oczekiwań istnieje możliwość zwrotu lub wymiany w terminie do 30 dni od daty otrzymania materaca bez podania przyczyny. Materace w niestandardowym wymiarze nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Do pozostałych towarów (poduszki, stelaże, pościele, łóżka itp.) zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)-możliwość zwrotu nowego, nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dostawy. W przypadku zwrotu akcesoriów potrącony zostanie koszt kuriera w kwocie 30 zł, zwrot łóżka lub stelaża 100zł.

 1. Poinformuj nas o chęci zwrotu/wymiany/reklamacji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie kontaktu.

  Przejdź
 2. Pobierz i wypełnij formularz zwrotu/wymiany/reklamacji

  Pobierz formularz
 3. Kopię formularza dołącz do zwracanego/wymienianego /reklamowanego produktu.

Co musisz wiedzieć?:

 • Klient ma możliwość pierwszej bezpłatnej wymiany/zwrotu materaca. Usługa bezpłatnej wymiany/zwrotu nie dotyczy Klientów, którzy w przeszłości dokonali zwrotu/wymiany materaca. Bezpłatna wymiana dotyczy Klientów, dokonujących zakupu od dnia 03.10.2016 roku.
 • Każda kolejna wymiana lub zwrot łączy się z kosztem 100 zł za transport, którą pokrywa Klient. Klient może także odesłać materac na swój koszt na adres produkcji, co zwalnia go z opłaty 100 zł. W przypadku zwrotu artykułów tekstylnych (prześcieradła, poduszki, kołdry itp.) klient zobowiązany jest odesłać samodzielnie produkt na adres produkcji.
 • W ramach testowania możliwe są maksymalnie dwie wymiany towaru.
 • Materac który polega zwrotowi/wymianie musi być odpowiednio zabezpieczony do transportu aby nie uległ uszkodzeniu lub zabrudzeniu. W tym celu zalecamy zachowanie oryginalnego opakowania materaca na czas testowania.
 • Zwrotowi/wymianie nie podlegają produkty zabrudzone, uszkodzone, zamoczone lub posiadające inne wady spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.
 • Materace pozwrotowe są przekazywane lokalnym Organizacjom Pożytku Społecznego lub są utylizowane.
 • Podstawą zwrotu pieniędzy za produkt jest wypełnienie formularza na stronie Kontaktu
 • W przypadku zwrotu/wymiany/reklamacji produkt zostanie odebrany od Ciebie przez kuriera w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia.
 • Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni roboczych po otrzymaniu kompletu dokumentów i dostarczeniu nieuszkodzonego produktu przez kuriera.
 • Przy zwrocie materaca wymagany jest również zwrot promocyjnych tekstyliów kupowanych wraz z materacem. Jeśli Klient życzy sobie zachować promocyjne tekstylia będzie zobowiązany do dokonania dopłaty za tekstylia zgodnie z obowiązującymi standardowymi cenami produktów na stronie www.materace-dla-ciebie.pl
Sprzedane materace
ponad
000
sprzedanych materacy
Punkty sprzedaży
blisko
000
punktów
sprzedaży
Ilość produktów
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru

» przeczytaj wszystkie opinie
Copyright © 2021 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo