Zwroty

Sklep Materace Dla Ciebie daje możliwość bezpłatnego testowania materaca przez okres 30 dni od dostawy towaru. Jeżeli zakupiony materac nie spełnia Twoich oczekiwań istnieje możliwość zwrotu lub wymiany w terminie do 30 dni od daty otrzymania materaca bez podania przyczyny. Materace w niestandardowym wymiarze nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Do pozostałych towarów (poduszki, stelaże, pościele, łóżka itp.) zastosowanie mają przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)-możliwość zwrotu nowego, nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dostawy.

 1. Poinformuj nas o chęci zwrotu/wymiany/reklamacji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie kontaktu.

  Przejdź
 2. Pobierz i wypełnij formularz zwrotu/wymiany/reklamacji

  Pobierz formularz
 3. Prześlij go wraz z dokumentem zakupu (paragonem) i kartą gwarancją, listem polecony na adres:
  Frankhauer s.c.;Perzów 13-14; 63-642 Perzów

 4. Kopię formularza dołącz do zwracanego/wymienianego /reklamowanego produktu.

WAŻNE! Dostarczenie paragonu i karty gwarancyjnej jest podstawą rozpatrzenia reklamacji i zwrotu należności.

Co musisz wiedzieć?:

 • Klient ma możliwość pierwszej bezpłatnej wymiany/zwrotu materaca. Usługa bezpłatnej wymiany/zwrotu nie dotyczy Klientów, którzy w przeszłości dokonali zwrotu/wymiany materaca. Bezpłatna wymiana dotyczy Klientów, dokonujących zakupu od dnia 03.10.2016 roku.
 • Każda kolejna wymiana lub zwrot łączy się z kosztem 100 zł za transport, którą pokrywa Klient. Klient może także odesłać materac na swój koszt na adres produkcji, co zwalnia go z opłaty 100 zł. W przypadku zwrotu artykułów tekstylnych (prześcieradła, poduszki, kołdry itp.) klient zobowiązany jest odesłać samodzielnie produkt na adres produkcji.
 • W ramach testowania możliwe są maksymalnie dwie wymiany towaru.
 • Materac który polega zwrotowi/wymianie musi być odpowiednio zabezpieczony do transportu aby nie uległ uszkodzeniu lub zabrudzeniu. W tym celu zalecamy zachowanie oryginalnego opakowania materaca na czas testowania.
 • Zwrotowi/wymianie nie podlegają produkty zabrudzone, uszkodzone, zamoczone lub posiadające inne wady spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.
 • Materace pozwrotowe są przekazywane lokalnym Organizacjom Pożytku Społecznego lub są utylizowane.
 • Podstawą zwrotu pieniędzy za produkt jest wypełnienie formularza na stronie Kontaktu oraz nadesłanie listem poleconym pełnej dokumentacji (paragon, karta gwarancyjna oraz formularz z własnoręcznym podpisem).
 • W przypadku zwrotu/wymiany/reklamacji produkt zostanie odebrany od Ciebie przez kuriera w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia.
 • Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni roboczych po otrzymaniu kompletu dokumentów i dostarczeniu nieuszkodzonego produktu przez kuriera.
 • Przy zwrocie materaca wymagany jest również zwrot promocyjnych tekstyliów kupowanych wraz z materacem. Jeśli Klient życzy sobie zachować promocyjne tekstylia będzie zobowiązany do dokonania dopłaty za tekstylia zgodnie z obowiązującymi standardowymi cenami produktów na stronie www.materace-dla-ciebie.pl
ponad
000
sprzedanych materacy
blisko
000
punktów
sprzedaży
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru
Copyright © 2019 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo
 
Wiosenna promocja! -
wszystkie materace -10% Kod: wiosna10
materace multipocket -20% Kod: wiosna20
materace luxpocket -30% Kod: wiosna30