Outlet

Materace hotelowe


Materac kontynentalny z kokosem DafneSpecjalizujemy się w produkcji materacy hotelowych. Od ponad 10 lat z naszych produktów korzystają uznane hotele, motele i pensjonaty oraz ośrodki wypoczynkowe i akademiki z całej Polski.

Jakość snu to jeden z najważniejszych elementów wpływających na ocenę obiektu. My wiemy jak ważny dla gości hotelowych jest komfortowy sen, a ten możliwy jest tylko na dobrej jakości materacu.

Nasze wieloletnie doświadczenie, tysiące zrealizowanych zleceń pomagają nam dobrze rozumieć potrzeby klientów. Pozwala nam to dostosować nasze produkty do potrzeb gościa hotelowego. Dzięki szerokiej ofercie proponowanych przez nas materacy,  warantujemy, że każdy klient dobierze odpowiedni model, który sprosta wymaganiom jego gości.

Nasza wizytówka to: terminowość, jakość i atrakcyjna oferta. Oferujemy produkty pochodzące z produkcji seryjnej oraz wykonujemy materace pod konkretne zamówienie, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Wykonujemy materace w dowolnych wymiarach z szerokiej gamy materiałów.

Nasze produkty sygnujemy własną marką lub oznaczamy wyłącznie logotypem klienta.

W ofercie posiadamy szeroki asortyment materacy sypialnianych, które świetnie sprawdzą się w hotelach. W szczególności polecamy: materace sprężynowe bonellowe i kieszeniowe pocket, materace na stelażu, materace kontynentalne oraz bazy pod materace.

Przy zamówieniach powyżej 10 sztuk indywidualna wycena.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z naszym działem B2B:
Tel: +48 734 184 587
e-mail: ernest.trochimczuk@materace-dla-ciebie.pl 

Technologie i certyfikaty, atesty materacy

Bądźmy w kontakcie

facebook
Newsletter
Bądź na bieżąco z promocjami,
nowościami, rabatami.
Zapisz się już teraz!
Materace dla Ciebie - dbamy o Twój komfort

Łóżko Teja jest w tej chwili niedostępne.
Przepraszamy za utrudnienia.