Outlet

Pokrowiec Soya


Tkanina z której został wykonany pokrowiec Soya jest niezwykle przyjazna dla środowiska. Tkaninę tę uzyskuje się podczas procesu tłoczenia ziaren soi. Włókna te są produktem ubocznym przy uzyskiwaniu oleju z ziaren soi. Materiał ten jest niezwykle delikatny i miękki, jednak cechuje go także duża wytrzymałość. Właściwości tej tkaniny można przyrównać do kaszmiru - włókna są cienkie, dzięki czemu materiał jest niezwykle puszysty. Tkanina ta występuje w kremowym kolorze. 

Soja posiada niezwykłe właściwości, które sprawiają, że pokrowiec ten jest antybakteryjny, a także pochłania nawet do 99% promieniowania UV. Materiał ten rozładowuje ładunki elektorstatyczne. 

Skład pokrowca Soya:

•        85% poliester
•        15% włókno sojowe

Pokrowiec ten dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu można zdjąć i uprać w pralce w temperaturze do 60 stopni, co znacznie podwyższa komfort i higienę snu. 

Zobacz Pokrowiec Soya w sklepie internetowym

 

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe

Zobacz pozostałe pokrowce z naszej oferty:

Technologie i certyfikaty, atesty materacy

Bądźmy w kontakcie

facebook
Newsletter
Bądź na bieżąco z promocjami,
nowościami, rabatami.
Zapisz się już teraz!
Materace dla Ciebie - dbamy o Twój komfort

Łóżko Teja jest w tej chwili niedostępne.
Przepraszamy za utrudnienia.