Posiadam dwa materace Apollo Plus (200x200 & 160x200) - produkt rewelacyjny, bardzo dobre wykonanie, wysoka jakosc, spi sie komfortowo wygodnie, produkt doskonaly i bez uwag, polecam serdecznie kazdemu, materac w sam raz nie za miekki i nie za twardy. kupowac smialo - nikt nie bedzie rozczarowany.
Po 1 miesiącu użytkowania mogę śmiało napisać, że materac się sprawdził.Jak najbardziej polecam jest bardzo wygodny i miękki. Materac jest dość wysoki,a komfort snu jest naprawdę rewelacyjny.
Kupiłem materac o twardości H1 dla córki o wadze 47kg i wieku 18 lat. Córka jest nim zachwycona. Początkowo bałem się trochę, że wybieram zbyt miękki materac, ale wstrzeliłem się w 10!!!! Cieszy to o tyle, że nigdzie indziej nie mogłem znaleźć materaca o tej twardości. Uważam, że warto dopłacić do pokrowca aloe vera. Pięknie wygląda i jest rewelacyjny w dotyku. Sam materac jak i sprzedawcę polecam w 200%!
Przesyłka porządnie zapakowana. Materac sprawdził się, zdecydowanie wygodniej się teraz śpi. To opcja dla zbyt twardego posłania, ten materac "zmiękczył" stary tapczan.
używam tego materaca od 4 miesięcy i mogę go polecić nawet najbardziej wymagającym klientom! Super materac! miękki (tak jak chciałam). śpi się na nim rewelacyjnie!