Śpi się bardzo wygodnie bez bólu pleców ,nie przepadam za podkładem z pianki termoplastycznej ale po dodaniu cienkiego top materacyku jest tak jak powinno być.
Zakupiłam przed świętami materac Taleja, lateksowy z pokrowcem aloesowym. Na kanapę pasuje idealnie, rozmiary podane są prawidłowe. Pytałam ostatnio męża, czy bóle kręgosłupa, biodra (dawny piłkarz) i barku ustały lub trochę się zmniejszyły, po spaniu na tej nakładce - mówi, że jest odrobinę lepiej. Może trzeba dłużej go używać, żeby była większa poprawa, jak na razie to jest tylko troszkę lepiej.
Zakupiliśmy ten materac dla matki która ma problem z kręgosłupem już od wielu lat , zamawiałem go trochę z niepewnością jaki będzie i czy będzie dobrze służył mamie ale okazało się ze wybór tego materaca to był strzał w 10 tke... Matka wstaje rano mniej obolała niż przedtem lepiej się wysypia i zasypia . Po wypróbowaniu go postanowiliśmy zakupić również dla ojca oraz dla nas ale już większy do łóżka małżeńskiego, jesteśmy tak samo bardzo zadowoleni z niego , gorąco polecam go wszystkim.
Bardzo wygodny materac.
Obsługa ze strony firmy sprawna, miła i kompetentna.
Na podkreślenie zasługuje bardzo precyzyjne docięcie do zamówionych niestandardowych wymiarów.
To najlepsza poduszka w moim życiu, pokochalem ją od pierwszego przyłożenia do niej głowy. Polecam każdemu z problemami z kregoslupem lub po prostu z problemami ze snem.
Kupiłam dwa materace typu Nemezis, niestety po jednej nocy jeden z materacy zapadł się - uruchomiłam procedurę reklamacji. Reklamacja została rozpatrzona w ciągu 12 godzin. A następnie materac został wymieniony. Materace się sprawdzają. Polecam
Córka twierdzi, że śpi się jej dobrze na materacu. Materac ma sprężyny o różnej twardości ustawione w taki sposób, że powinno się na nim spać w określonym kierunku ale nie mogłem znaleźć żadnego oznaczenia tego kierunku. Córka wybrała go doświadczalnie ale uważam, że powinna być jakaś strzałka narysowana z opisem np: tu głowa tu nogi czy jakkolwiek. Zajrzałem do środka pod pokrowiec i klejenie gąbek jakieś takie nierówne, słabo precyzyjne ale może nie powinienem zaglądać "w bebechy" bo się nie znam na klejeniu gąbek i tyle. Podsumowując, córka zadowolona, dobrze się jej śpi i taki był cel zakupu.
Witam, dziękuję za profesjonalną transakcję. Łóżko jest bardzo ładne, rewelacyjnie się prezentuje w sypialni, jest klasyczne i eleganckie. Materiał jest wysokiej jakości i od razu wygląda na wytrzymały :) polecam!
Materac ok, chociaż po czasie uważam, że za drogi, w tej cenie można było kupić dwa. Bardzo nieelastyczna dostawa, jedna godzina i musisz być bo inaczej nie dostarczą (ok. Południa, więc trzeba się zwalniać z pracy)
Kiedy żona znalazła łózko na Państwa stronie, nie byłem przekonany do końca co do koloru. Jednak gdy przyszło w zielonym obiciu jestem pod wielkim wrażeniem. Wykonanie jak i sam materiał jest na bardzo wysokim poziomie. Świetnie nam się na nim śpi, i na pewno będzie nam służyć przez następne lata. Dziękujemy!
Mam materac od początku stycznia, szukałem długo i próbowałem wiele rzeczy, aby zniknął ból pleców, w moim przypadku górna ich część.
Pierwsze kilka dni spania, plecy przystosowały się do nowego podłoża, na chwilę obecną zapomniałem co to jest ból....Polecam, fantastyczny produkt.