Witam serdecznie. Jestem zadowolona z Waszego materaca.Spelnia moje kryteria. Oceniam Go na bardzo dobry i mam pytanie czy byłaby możliwość zamowienia takiego samego ale wysokość musi mieć 10cm?
Materac bardzo wygodny, dobrze na nim się śpi. Polecam. Jedynym minusem był długi czas oczekiwania na dostawę bo było to dopiero w piątym dniu od wysyłki.
Materac jest rewelacyjny. Troszkę za twardy jednak dla mnie więc odstąpię go mężowi (ma więcej kg niż ja). Sobie w najbliższych dniach zamówię miękki z lateksem zamiast kokosu.
Materac jest odpowiedni dla nas. Mam zwyrodnienia kręgosłupa i przepuklinę na kręgosłupie lędźwiowym, materac jest dobry dla mnie, nie daje mi odczuć bólu jakiego wcześniej doznawałam. Dziękuję i polecam osobom z urazami kręgosłupa
MIałem wcześniej przez OK 8 lat materac Dreamzone Gold S60 kupiony w Jysku. Niestety materac przez te lata się zdeformował i był już bardzo niewygodny. Nowy materac jest wprost rewelacyjny - warstwa pianki idealnie dopasowuje się do kształtu ciała a reszta jest twardo-sprężysta co powoduje, że odkąd mam ten materac - śpię jak niemowle.
Materac super!!! Obsługa i kontakt za sprzedawcami bardzo dobry.
Zamówiłem materac i okazało się, że zamówiłem zły rozmiar. w ciągu 3 dni dostałem drugi (już dobry), a poprzedni materac zabrał kurier. Super obsługa gorąco polecam!!!