To już mój drugi materac Erato. Materace zakupiłam dla swoich dzieci: 7 i 2 latki. Produkt spełnia moje oczekiwania.Materace są wygodne i dobrze wykonane. Obsługa miła i fachowa. Terminowa wysyłka.
Jestem zadowolona z zakupu tego materaca.Mam go już pół roku,naprawdę bardzo wygodny.Komfort podczas snu.Sprawdza się w 100% fajnie że mogłam zamówić materac na wymiar ponieważ moje łóżko jest niewymiarowe.Szybka realizacja zamówienia.Polecam innym.
Bardzo solidny pokrowiec. Gruby, ciepły, miły w dotyku. Do tego bardzo efektownie wygląda. Po praniu nic się z nim nie stało. Z czystym sumieniem polecam.
Jestem zadowolony z zakupu. Materac spełnił moje oczekiwania, zależało mi na materacu z warstwą kokosa ze względu na moje problemy z kręgosłupem. Jednak gdy moja żona położyła się na nim dla niej był za twardy - dla niej kupiliśmy Erisa ;) Polecam osobom lubiącym twarde materace.
Dla mnie strzał w 10. Spałem dotychczas na niedostosowanych do mojej wagi materacach i przyzwyczaiłem się do bólu kręgosłupa. Telefonicznie uzyskałem informację, że ważąc ponad 100 kg powinienem wybrać twardość H3 i polecono mi Tytana. Okazał się zbawieniem, bardzo wygodny, choć twardy. Polecam!
Materac kupiliśmy już jakiś czas temu. Ogólnie bardzo fajny, ale miał być średnio twardy, ale przez lateks jest trochę bardziej miękki niż myślałam. Czasami po wstaniu bolą mnie plecy, ale o wiele rzadziej niż przy poprzednim. Ogólnie polecam, ale sama jakbym mogła, zamieniłabym na materac bez lateksu.
Solidny. Lubię twarde materace i ten spełnił moje oczekiwania co do tej kwestii. Pozytywnie zaskoczyła mnie szybka realizacja zamówienia. Nie żałuję swojego wyboru. Możecie liczyć na polecenia z mojej strony.
Oboje z mężem jesteśmy z zakupu tych materacy bardzo zadowoleni. Zakupiliśmy dwa szerokie na 80 cm każdy- zamiast jednego 160cm,ażeby lżej było je odwracać i korzystać z obu stron. Są bardzo wygodne i wspaniale się wysypiamy. Realizacja zamówienia szybka i bardzo profesjonalna. Dziękuję bardzo! Anna
Chcieliśmy z mężem kupić 2 materace, ponieważ jest duża różnica między naszą wagą. Pani z infolinii doradziła nam zakup materaca o dwóch stopniach twardości co było dla mnie zupełną nowością. Zdecydowaliśmy się właśnie na materac Reja i Kronos. Super sprawa dla par, każdej z osób jest teraz wygodnie. Fajnie, że nie ma linii łączenia-materac jest wykonany z całości. Świetnej jakości produkt, polecam!
Pierwszy materac ktory kupilem i na pewno nie zaluje.Spi sie super i jest bardzo wygodny-godny polecenia.Ciezko mi porownac z innymi modelami ale Apollo daje rade :)
Polecam firmę Materace dla Ciebie. Wysoka jakość produktu, doskonały kontakt i szybki transport do domu.
Zamówiłem materace robione na wymiar i otrzymałem to co zamówiłem! Spanie na tych materacach to prawdziwa przyjemnośc. No i cena jest przystepna, co dla mnie miało duże znaczenie.
Ze względu na opiekę nad niepełnosprawnym członkiem rodziny używałam do tej pory prześcieradeł z gumkami na narożnikach . Prześcieradła te oceniłam średnio dobrze. Po dłuższym użytkowaniu robią się sztywne ,pękają. Nie nadają się do dalszego użytkowania.
Ostatnio zakupiłam to z jerseju,które tutaj jest w sprzedaży . Jestem bardziej zadowolona z tych przescieradeł.
Kupiłam ten materac dla rodziców, są bardzo zadowoleni. Polecam serdecznie ten sklep - ponieważ obsługa jest niezwykle uprzejma i fajnie mi doradzili. Jestem zachwycona.
Materac sprawdza się bardzo dobrze, jednak według mnie nie powinien być opisany jako średnio twardy i twardy, tylko twardy i bardzo twardy. Mimo tego świetnie się na nim śpi, z obu stron.