Brak produktów w koszyku
Produkt posiada praktyczny zamek błyskawiczny.
Materiał o właściwościach antyalergicznych.
Możliwość prania w 60 st. C
Produktu nie można chlorować
Produktu nie można czyścić chemicznie
Na naszą wygodę wpływa nie tylko materac, ale również pościel. Powinna być wykonana z naturalnych materiałów pozwalających zapewnić wygodę podczas odpoczynku. Pościel wykonana jest w całości z mikrofibry. Jest to specjalny typ mikrowłókien powstałych w nowoczesnej technologii. Pościel RETRO jest bezpieczna, nie uczula i nie podrażnia wrażliwej skóry. Pościel mikrofibra została wykonana ze splotu o gramaturze 85 g/m2. Wysoka gramatura pościeli z mikrofibry pozwoli cieszyć się nią przez długie lata.
Komplet pościeli składa się z poszwy na kołdrę i na poduszki. Odpowiednie rozmiary dostępne są obok danego produktu. Pościel posiada zamek błyskawiczny.
Poniżej przedstawiamy kilka rad, jak pielęgnować pościele bawełniane:
- Przed pierwszym użyciem zalecane jest wypranie pościeli;
- Pościel należy prać w temperaturze do 60°C;
- Nie należy stosować środków wybielających;
- Nie należy pościel chlorować;
- Nie powinno się czyścić pościeli mikrofibry chemicznie oraz suszyć w suszarce bębnowej.
Opaska na oczy wykonana z oddychającego materiału - pomoże szybko zasnąć i zrelaksować się podczas dziennego wypoczynku lub długiej podróży.
Stopery wykonane z wysokiej jakości silikonu z potrójną gumką zatrzymują hałas na wysokim poziomie, są całkowicie bezpieczne dla naszej skóry.
Kołdra syntetyczna puszysta, kolor biały, rozmiar 160x200
Poduszka Flora jest poduszką jednokomorową w kolorze białym, wypełnienie 100 % sylikonowe włókno kulkowe.