Brak produktów w koszyku
Materac Atlas jest to materac którego budowę stanowi Formatka Kieszeniowa Pocket, podzielona na 7 stref twardości. Materac posiada 272 szt. sprężyn na m2, które nie przenoszą drgań i reagują tylko w miejscu nacisku. Dodatkowo w materacu zastosowano obustronnie kokos lateksowany - z jednej strony o grubości 1 cm a z drugiej strony o grubości 2 cm. Grubość wkładu materaca wynosi 19 cm. Łączna wysokość materaca zależeć będzie od wybranego pokrowca. Sprężyny o różnym stopniu twardości zostały rozmieszczone w 7 strefach, tak aby zapewnić odpowiednie podparcie poszczególnym częściom ciała. Każda sprężyna została zapakowana w oddzielną kieszeń, dzięki czemu materac ugina się tylko w punktach nacisku. Produkcja materaca rozpoczyna się w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Produkt objęty jest 10 letnią gwarancją na wkład sprężynowy.
Model Atlas posiada dwie różne twardości. Jedna strona materaca to twardość H3 twarda - najlepszy wybór dla osób o wadze między 80 a 110 kg oraz osób lubiących spać na twardej powierzchni (1 cm maty kokosowej). Druga strona materaca jest bardzo twarda dzięki dwucentymetorwej warstwie kokosu lateksowanego. Ta strona będzie najbardziej odpowiednia dla osób ważących powyżej 110 kg.
Materac Atlas jest materacem typu pocket z profilowaniem na 7 stref twardości. Każda sprężyna znajduje się w oddzielnej kieszeni, dzięki czemu materac ugina się tylko w tych punktach, na które wywierany jest nacisk. Taka konstrukcja materaca zapewnia optymalne podparcie dla poszczególnych części ciała i gwarantuje komfortowy, zdrowy sen. Model Atlas polecany jest dla par, sprężyny kieszeniowe uginają się tylko w miejscu nacisku, dzięki czemu nie czujemy ruchów drugiej osoby. Wszystkie komponenty użyte w materacu posiadają właściwości antyalergiczne.
Dzięki podziałowi na 7 stref twardości materac układa się idealnie pod ciałem, dając odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.
Przy wyborze materaca określasz również rodzaj antyalergicznego pokrowca. Zróżnicowana oferta umożliwia wybór najlepszego dla Twoich potrzeb. Cena jest wliczana w cenę materaca. Pokrowiec na materac należy odpowiednio czyścić. Sposoby prania pokrowców opisane są tu. Zamek błyskawiczny z trzech stron ułatwia zdejmowanie pokrowca. Do tego materaca polecamy stelaże bez regulacji. Materace pocket należy użytkować ze stelażami, których prześwit listew nie jest większy, niż 5 cm.
Istnieje możliwość wykonania materaca na wymiar. W tym celu należy skorzystać z kalkulatora znajdującego się pod tabelą rozmiarów, lub skontaktować się z konsultantem.
Ten model materaca wysyłany jest w formie nierolowanej. Czas doręczenia trwa do 7 dni roboczych.
Poduszka 100% z recyklingu- ekologia i komfort zamknięte w jednym produkcie.
Ortopedyczna poduszka z pianki poliuretanowej o ortopedycznym kształcie.
Kołdra syntetyczna puszysta, kolor biały, rozmiar 140x200
Poduszka memory z wkładką hydrożelową o właściwościach ortopedycznych
Na każdej karcie produktu określony jest czas w jakim materac jest produkowany i przekazany przewoźnikowi. Produkcja trwa od 24 h do 10 dni roboczych. Dostawa materaca do Klienta trwać może od 24 h do 72h w przypadku materacy rolowanych. Materace wysyłane na płasko doręczane są w czasie do 7 dni roboczych.
Kierowca nie ma w obowiazku wnosić materaca do mieszkania.
Materace które wysyłane są w formie zrolowanej ważą do 30 kg. Waga pozostałych modeli zależna jest od rozmiaru i uzytych komponentów w materacu.
REWELACYJNY
Wspaniale się śpi, kręgosłup odpoczywa naprawdę, Mój pies od razu "przerzucił się " ze swojego legowiska na moje...
29.07.2023,Materac Atlas
Jestem bardzo zadowolony z produktów, które zakupiłem u Państwa. Materac spełnia moje oczekiwania i choć bałem się, że będzie za twardy, muszę powiedzieć, że śpi się na nim rewelacyjnie. Produkty dostarczone w oczekiwanym czasie. Obsługa klienta bardzo miła. Pozdrawiam serdecznie.
30.04.2023,Materac Atlas
To mój kolejny materac. Równie wygodny jak poprzedni i zakładam, że równie trwały. A kręgosłup się cieszy! Od zamówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Następny materac też kupię tutaj.
28.04.2023, RenataPozytywna opinia
Polecam!!! Testowałem materac (na stronie H3 i na stronie H4} i nie mam żadnych zastrzeżeń. W przyszłości przy zakupie innych materacy na pewno to będzie jako podstawa brana pod uwagę.
14.03.2023,Materac
Super wygodny. Odpowiednio twardy. Syn zadowolony :-)
13.02.2023, MariaPocket z kokosem obustronnym Atlas
Materac spełnia moje i żony oczekiwania. Od momentu zakupu nie narzekam na bóle pleców po spaniu. Jedynie dostawa trwała dłużej niż zakładałem. Materac godny polecenia dla osób z nadwagą, nie ugina się za bardzo pod ciężarem ciała.
11.02.2023, DamianOpinia materac
Materac po miesiącu jest ok. Twardość o którą się najbardziej bałam jest super z obu stron
08.11.2022, MarzenaMaterac
Ważę 75 kg i miałem pewne obawy, czy strona H4 (druga strona to H3) nie okaże się zbyt twarda. Osobiście lubię twardsze materace i teraz po ponad miesiącu użytkowania na H4 stwierdzam, że wybrałem bardzo dobrze, materac na którym się nie zapadam. Bardzo miła obsługa i indywidualne podejście do Klienta. Kontakt ze sklepem bardzo dobry, zarówno przed jak i po zakupie. Zamówienie (w tym poduszki) dotarło bez problemu. Materac jest super, świetna jakość i wreszcie można się dobrze wyspać :) Na pewno wrócę tu na zakupy.
31.05.2022, Piotrzakup materaca
Troszkę za wcześnie na ocenę produktu. Natomiast sprzedający super. Wszystko w najlepszym porządku
01.05.2022, Zofiaocena materaca Pocket z kokosem obustronnym ATLAS
Od dwóch miesięcy korzystamy z nowych materacy ATLAS. Komfort spania poprawił nam się o 300%. Materace są twarde i sprężyste. Ustąpiły bóle kręgosłupów, bioder, ale również drętwienie kończyn, skurcze mięśni. Aż trudno mi uwierzyć, że nowe materace tak nam poprawiły jakość snu. Warto rozważyć wymianę materacy na nowe zanim zaczniemy garściami połykać środki farmakologiczne.
10.10.2021, GrażynaMaterace na wymiar.
Jestem bardzo zadowolony z materacow na wymiar oraz z sprawnej i szybkiej realizacji zamówienia.Polecam tą firmę zainteresowanym tymi produktami.
26.09.2021, JerzyKamińska
Bardzo dobry zakup. Polecam tego Sprzedawcę.
23.08.2021, JolantaMATERAC
Bardzo dobry materac. Polecam.
14.06.2021, Edytamaterac ATLAS
Dostawa bardzo sprawna, materace odpowiednie do ceny, ATLAS H3/H4,jesteśmy zadowoleni.Dobrze byłoby zaznaczyć jakoś ,która strona jest twardsza, bo w użyciu nie jest to takie oczywiste. Dzisiaj na czacie Pani Monika dopiero wyjaśniła mi jak odróżnić, okazało się ,że małżonek cały czas spał na H3 a ja na H4 , czyli odwrotnie.Ale już jest ok.
28.05.2021, BogusławaMaterac
Jestem mega zadowolona z Waszego materaca
20.05.2021, KatarzynaMaterac
To już drugi który kupiłem w tym sklepie wszystko na najwyższym poziomie
25.04.2021, AndrzejPocket z kokosem obustronnym Atlas
Bardzo udany zakup. Wszystko zgodne z zamówieniem. Polecam
20.04.2021, GosiaSuper materac
Doskonały materac. Przestały mnie boleć plecy. Moje życie zmieniło się na lepszye
19.04.2021, SławomirBiernat
Jest bardzo wygodny. Był to dobry wybór.
24.03.2021, ZbigniewMaterac Atlas
Materac Atlas jest bardzo wygodny, oczywiście ta mniej twarda strona, spełnia oczekiwania, polecam. Pan kurier bardzo przemiły.
01.12.2020, BeataPocket z kokosem obustronnym Atlas
Bardzo dobry produkt
11.10.2020, MirekMATERAC
Materac jest bardzo wygodny Dobrej jakości Jestem bardzo zadowolony Polecam zakupy w tej firmie
01.07.2020, TOMASZŚwietny materac 2 w 1!
Szukałem materaca twardego, a nawet bardzo twardego (zaczęły się problemy z kręgosłupem, po operacji usunięcia dysku jeszcze w XX wieku) i polecono mi Atlasa. Póki co, korzystam ze strony "twardy" i jest bardzo duża poprawa.
23.06.2020, ZbigniewOPINIA
Materac bardzo dobry. Kupiłem u Państwa drugi raz. Mankamentem ponownie( rok wcześniej też) był termin realizacji. Tak znanej firmie nie powinno to się zdarzać. Ogólna ocena OK.
14.05.2020, Edmundmaterace
Materace super ale pokrowce śmierdziały okrutnie , musiałam dać je do prania.
19.03.2020, katarzynaOpinia
Bardzo udany zakup, materac zgodny z opisem, bardzo dobra jakości,profesjonalna obsługa ,fachowa pomoc przy wyborze ,dostawa w całości po prostu SUPER
01.03.2020, EAUGENIUSZSUPER ZAKUP
Materac rewelacyjny. Swietnie sie na nim czlowiek wysypia. No i podstawa.... plecy nie bola. Tak trzymac!!!
11.10.2019, TomaszPolecam
Super wybór dla osób,które lubią twarde materace.
09.01.2019, AnnaMaterac
Wszystko super. Tylko długi czas oczekiwania na przesyłkę
04.01.2019, PIOTRmaterace
super jestem bardzo zadowalona polecam
27.12.2018, Kamilamaterac outletowy
Materac użytkuję krótko więc trudno się wypowiadać co do samej jakości produktu (ale wszystko wydaje się zgodne z opisem a sam produkt wysokiej jakości) jednak dużo można powiedzieć o standardzie obsługi klienta: podczas rozmowy telefonicznej konsultantka rzeczowo wyjaśniła specyfikację produktu, ostrzegła, że kupuję materac twardy i bardzo twardy więc muszę dobrze przemyśleć zakup. Uprzedziła, że jak piszą twardy to nie żartują jednak mi o taki chodziło. Co do organizacji dostawy zostałem skontaktowany z firmą przewozową, dostawca był bardzo elastyczny, dostosował się do moich możliwości niemal co do minuty a nie było łatwo bo wakacje i sezon wyjazdowy w pełni. "Materace dla ciebie" będą z całą pewnością adresem pod który zajrzę w pierwszej kolejności kupując następny materac. Cena+ jakość+ rzeczowość+najwyższy standard obsługi klienta powodują, że nawet gdybym nie miał pewności co do wyboru, im warto zaufać. No i ze swojej strony bardzo za tę jakość dziękuję.
12.08.2018, DanielMaterac
Bardzo dobry wygodny materac
16.06.2018, Krystian100% zadowolenia
Firma w stu procentach profesjonalna, tak jak i ich produkty.
13.12.2017, Krzysztofok
Bardzo dobry materac, o to chodziło
16.11.2017, AdamMaterac Atlas
Niestety nie miałam jeszcze możliwości, aby wypróbować materac, ponieważ jeszcze się nie przeprowadziłam do nowego mieszkania.
10.01.2017, MonikaPOLECAM ZAKUPY
MATERAC SPEŁNIA WSZYSTKIE OCZEKIWANIA. JEST BARDZO WYGODNY I DOBREJ JAKOŚCI. MOŻLIWOŚĆ WYBORU POKROWCA, TWARDOŚCI MATERACA ITD,KRÓTKI CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA ORAZ BEZPŁATNA DOSTAWA ZDECYDOWAŁY O TYM, ŻE KUPIŁAM RÓWNIEŻ MATERAC DO ŁÓŻECZKA DLA DZIECKA. POLECAM
02.11.2016, ANNAWstępna opinia
Spaliśmy z żoną dwa razy, wybraliśmy bardzo twardy materac. pierwsza noc przespana na twardszej stronie, było to baaaardzo twarde spanie, tydzień później na stronie twardej, ale miększej niz poprzednia:)Było lepiej, musimy się przyzwyczaić, materaca zaczniemy używac tak naprawdę dopiero za tydzień, więc opinia będzie bardziej rzetelna nastepnym razem. Na dzień dzisiejszy mogę tylko napisać ze jest wystarczająco duży bo ma 200x220 :) o więcej proszę nas poprosić za dwa-trzy tygodnie, jak się przeprowadzimy w nowe miejsce na nowy materac. Pozdrawiam Marek
19.09.2016, Marek