Tylko dzisiaj
-30% na wszystkie materace!

Poduszki

Poduszka Memory została wykonana z pianki termoelastycznej, która dostosowuje się do ciała pod wpływem jego temperatury i wagi. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, poduszka ma właściwości ortopedyczne i polecana jest dla osób cierpiących na dolegliwości związane z kręgosłupem.

Poduszka Lete została stworzona z pianki poliuretanowej, która dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała i zapewnia wygodną pozycje podczas snu. Karbowana powierzchnia pianki masuje szyję oraz zapobiega przegrzaniu i nadmiernej potliwości.

Poduszka Ossa to profilowana poduszka lateksowa, która ze względu na swoją elastyczność, szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu i doskonale dopasowuje się do ciała, zapewniając prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu. Odpowiednie wyprofilowanie poduszki niweluje napięcie mięśni szyi podczas snu. Materiał, z którego wykonana jest poduszka, jest odporny na zużycie i ma właściwości antyalergiczne, ograniczając ryzyko występowania pleśni i roztoczy.

Poduszka Urania wypełniona jest owatą, dzięki czemu jest niezwykle miękka i puszysta. Owata ma właściwości antyalergiczne, dlatego też poduszka ta jest dobrym rozwiązaniem dla alergików. Owata powoduje również miłe uczucie ciepła.

Poduszka Mito jest wykonana z pianki termoelastycznej i wkładki żelowej. Hydrożel ma niezwykłe właściwości regulowania temperatury, dzięki czemu dotleniany jest mózg i zapewnione miłe uczucie świeżości. Nietypowy kształt wkładki żelowej równomiernie rozkłada nacisk i idealnie podpiera szyjny odcinek kręgosłupa. Zawarta w poduszce pianka termoelastyczna reaguje na nacisk i temperaturę ciała, dzięki czemu właściwie dopasowuje się do kształtów głowy i kręgosłupa.

Luna to poduszka wykonana w całości z pianki termoelastycznej, która charakteryzuje się idealnym dopasowaniem do kształtu ciała pod wpływem nacisku i temperatury emitowanej przez ciało. Dzięki wykonaniu z pianki termoelastycznej, poduszka posiada właściwości ortopedyczne i polecana jest dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa i po urazach głowy. Lunę cechuje wysoka perforacja, co zapewnia znakomitą przewiewność poduszki.

 

Poduszka Fuma - wykonana w całości z pianki poliuretanowej, idealna dla alergików i astmatyków. Pianka poliuretanowa nie uczula a ortopedyczny kształt poduszki idealnie dopasowuje się do ciała.

 
Poduszka Star Lateks - jest to poduszka wykonana w całości z lateksu, który to jest komponentem bardzo elastycznym i spreżystym. Poduszka posiada mocną perforację, która pozytywnie wpływa na przewiewność produktu, co gwarantuje zdrowy i spokojny sen.
  Poduszka Soap Memory - poduszka wykonana z nowoczesnej pianki Visco. Poduszka dopasowuje się do ciała, przyjetmnie otula. Charakterystyczną cechą poduszki jest jej duży rozmiar.
  Poduszka Comfort Water Gel -   to produkt w całości wykonany z opatentowanej pianki Watergel®. Jest to poduszka o dużej gęstości, daje efekt przyjemnego  "pływania". Dodatkowym atutem poduszki jest jej wysoka trwałość oraz uczucie swieżości. 
  Poduszka Memory Soy - to poduszka wykonana w całości z pianki termoelastycznej 3D, gdzie 20% surowca stanowi naturalny olej sojowy. Poduszka posiada właściwości oddychające dzięki zastosowaniu perforacji na całej jej powierzchni

Do wszystkich poduszek dołączamy pokrowiec z wszytym zamkiem, który można prać w pralce.

Sprzedane materace
ponad
000
sprzedanych materacy
Punkty sprzedaży
blisko
000
punktów
sprzedaży
Ilość produktów
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru

» przeczytaj wszystkie opinie
Copyright © 2023 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo