Poduszki

Poduszka Memory została wykonana z pianki termoelastycznej, która dostosowuje się do ciała pod wpływem jego temperatury i wagi. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu, poduszka ma właściwości ortopedyczne i polecana jest dla osób cierpiących na dolegliwości związane z kręgosłupem.

Poduszka Lete została stworzona z pianki poliuretanowej, która dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała i zapewnia wygodną pozycje podczas snu. Karbowana powierzchnia pianki masuje szyję oraz zapobiega przegrzaniu i nadmiernej potliwości.

Bia wykonana jest z pianki lateksowej. Materiał lateksowy jest elastyczny i wytrzymały, dlatego poduszka nie odkształca się i jest odporna na zużycie. Bia ma właściwości antyalergiczne – lateks hamuje rozwój roztoczy i pleśni. Dzięki elastyczności Bii, zachowana jest odpowiednia pozycja kręgosłupa podczas snu.

Poduszka Ossa to profilowana poduszka lateksowa, która ze względu na swoją elastyczność, szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu i doskonale dopasowuje się do ciała, zapewniając prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu. Odpowiednie wyprofilowanie poduszki niweluje napięcie mięśni szyi podczas snu. Materiał, z którego wykonana jest poduszka, jest odporny na zużycie i ma właściwości antyalergiczne, ograniczając ryzyko występowania pleśni i roztoczy.

Poduszka Urania wypełniona jest owatą, dzięki czemu jest niezwykle miękka i puszysta. Owata ma właściwości antyalergiczne, dlatego też poduszka ta jest dobrym rozwiązaniem dla alergików. Owata powoduje również miłe uczucie ciepła.

Poduszka Mito jest wykonana z pianki termoelastycznej i wkładki żelowej. Hydrożel ma niezwykłe właściwości regulowania temperatury, dzięki czemu dotleniany jest mózg i zapewnione miłe uczucie świeżości. Nietypowy kształt wkładki żelowej równomiernie rozkłada nacisk i idealnie podpiera szyjny odcinek kręgosłupa. Zawarta w poduszce pianka termoelastyczna reaguje na nacisk i temperaturę ciała, dzięki czemu właściwie dopasowuje się do kształtów głowy i kręgosłupa.

Poduszka Isa to poduszka z wkładem z hydrożelu, który reguluje temperaturę, znacznie ochładza organizm, dotlenia mózg podczas snu i dostarcza poczucia świeżości. Wysoka gęstość hydrożelu gwarantuje utrzymanie niższej temperatury przez wiele godzin w czasie snu. Podstawą poduszki jest pianka termoelastyczna (memory), która dzięki swoim unikalnym właściwościom, reaguje zarówno na nacisk jak i zmiany temperatury. Isa może byś uzupełnieniem tradycyjnej poduszki, dla osób lubiących spać wysoko.

Luna to poduszka wykonana w całości z pianki termoelastycznej, która charakteryzuje się idealnym dopasowaniem do kształtu ciała pod wpływem nacisku i temperatury emitowanej przez ciało. Dzięki wykonaniu z pianki termoelastycznej, poduszka posiada właściwości ortopedyczne i polecana jest dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa i po urazach głowy. Lunę cechuje wysoka perforacja, co zapewnia znakomitą przewiewność poduszki.

Do wszystkich poduszek dołączamy pokrowiec z wszytym zamkiem, który można prać w pralce.

ponad
000
sprzedanych materacy
blisko
000
punktów
sprzedaży
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru
Copyright © 2019 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo
 
Wiosenna promocja! -
wszystkie materace -10% Kod: wiosna10
materace multipocket -20% Kod: wiosna20
materace luxpocket -30% Kod: wiosna30