Outlet

Pokrowiec Medicott


Pokrowiec Medicott, podlega specjalnemu procesowi impregnacji, który sprawia, że gromadzenie kurzu i tworzenie się pleśni jest niemożliwe. Tkanina została poddana takiej obróbce, że nawet pod wpływem wyższej wilgotności  występującej w dłuższym okresie czasu jest niemożliwe. Dzięki temu tkanina ta zyskuje właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Sposób wytwarzania sprawia, iż pokrowiec Medicott spełnia wymogi ekologiczne i jest przyjazny dla ludzi.  

Pokrowiec Medicott to biała tkanina, która jest niezwykle przyjemna i miła w dotyku. Jest niezwykle trwała i wytrzymała, dzięki czemu doskonale chroni wkład materaca oraz zwiększa komfort snu. Dzięki wszytemu zamkowi błyszkawicznemu, pokrowiec można zdjąć i uprać - w pralce w temperaturze do 60 stopni. 

Skład tkaniny to:

  • bawełna - 75%
  • poliester - 25%
  • owata (poliester, gramatura 150 g/m2

Właściwości ochronne pokrowca Medicott utrzymują się przez bardzo długi okres czasu (bez utraty skuteczności). 

 

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe

Zobacz pozostałe pokrowce z naszej oferty:

Technologie i certyfikaty, atesty materacy

Bądźmy w kontakcie

facebook
Newsletter
Bądź na bieżąco z promocjami,
nowościami, rabatami.
Zapisz się już teraz!
Materace dla Ciebie - dbamy o Twój komfort

Łóżko Teja jest w tej chwili niedostępne.
Przepraszamy za utrudnienia.