Outlet

Cechy szczególne: Materacy Wysokoelastycznych


Materace Wysokoelastyczne zawierają wkład w postaci wysokolestycznej pianki poliuretanowej,odpornej na wszelkie odkształcenia, która również sprawia, że materace te są antyalergiczne i mają właściwą przewiewność oraz wentylację. Pianka ta posiada 7 stref twardości, zawiera także mnóstwo otworów, dzięki którym materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Dodatkowym wkładem w materacach wysokoelastycznych może być pianka lateksowa, pianka o trzech strefach twardości i punktowej elastyczności, która zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Pianka lateksowa ma również właściwości antyalergiczne, ogranicza wystąpienie pleśni i roztoczy.

Obecna w tych materacach wysokoelastyczna pianka zapewnia optymalną elastyczność punktową. Dzięki tej właściwości materace te sprawdzają się w przypadku użytkowania przez osoby zarówno o niskiej jaki i wysokiej wadze. Dodatkowo odpowiednia struktura pianki sprawia,iż materac ten idealnie podpiera kręgosłup.

W zależności od rodzaju materaca, może on być również wspierany przez piankę termoelastyczną, reagującą nie tylko na ucisk, ale także temperaturę, jak również przez wełnę owczą o właściwościach termoregulacyjnych.

 

Materac wysokoelastyczny Mojry 18cm Materac wysokoelastyczny z wełną Kora

Materac wysokoelastyczny z lateksem Tanatos

Zobacz »

Zobacz »

    Zobacz »

                                                                                              Zobacz więcej »

Technologie i certyfikaty, atesty materacy

Bądźmy w kontakcie

facebook
Newsletter
Bądź na bieżąco z promocjami,
nowościami, rabatami.
Zapisz się już teraz!
Materace dla Ciebie - dbamy o Twój komfort

Łóżko Teja jest w tej chwili niedostępne.
Przepraszamy za utrudnienia.