Materac bardzo wygodny, zakupiłem 2 sztuki, przy czym jedna była specjalnie dla mnie skrócona o 10 cm. Polecam także kontakt z obsługą sklepu, który okazał się bardzo pomocy w kwestii dostosowania materaca do naszych potrzeb.
Jesteśmy naprawdę zadowoleni z materaca, a właściwie z dwóch, bo wcześniej kupiliśmy taki do sypialni w mieście w rozmiarze 180 cm a następnie do sypialni w domu letniskowym w rozmiarze 140cm. Sprawdziły się rewelacyjnie a twardość jest idealna. Co istotne są dwustronne z wkładką kokosową więc będą służyć długo Już pierwszy się sprawdził a ten w domu letniskowym okazał się za miękki i musiał być zastąpiony TYTANEM z powodu braku komfortu snu i porannym bólem kręgosłupa. Mimo, że nie przekraczam wagi 80kg polecam z pełnym przekonaniem. Polecam również z uwagi na możliwość wyboru pokrowca o parametrach dopasowanych do wymagań kupującego.
W ubiegłym roku kupiłam zdrowotne łóżko z materacem na którym spać się nie dało bo był zbyt twardy.Wymieniono go na miększy. Jednak nie zawsze należy słuchać doradcy.Nastąpiła więc kolejna wymiana.Po rozmowie z dobrą Waszą doradczynią zrobiłam zakup ,z którego jestem zadowolona.Śpi mi się dobrze i wygodnie,nie bolą mnie kości/łuszczycowe zapalenie stawów/.Pani.która sprzedaje ,jest dobrym fachowcem i życzliwym sprzedawcą.Dziękuję za pomoc.Anna
Materac spełnia nasze oczekiwania, mąż ma problemy z kręgosłupem, dość poważne i dlugo szukaliśmy odpowiedniego materaca. A zamówiony materac pocket z kokosem jest najlepszym materacem jaki do tej pory mielismy, wygodny, dobrze podtrzymuje, nie zapada się przy poruszaniu, wykonanie jest na bardzo wysokim poziomie, napewno wrócimy po kolejny. Polecam
Pokrowiec jest dobrze wykonany, choć materiał mógłby być nieco solidniejszy. Z czasem okaże się, czy jest wystarczająco wytrzymały. Dzięki suwakom umieszczonym w okół pokrowca założenie go na materac nie sprawia żadnych problemów nawet, gdy robi to jedna osoba. Generalnie jestem zadowolony z zakupu.
Materac Multipocket z pianką HR Minos 180 jestem bardzo zadowolona ! Udało mi się go kupić w super cenie a dodatkowe spełnia wszystkie moje oczekiwania ! POLECAM
Materac Multipocket z pianką HR Minos 180 jestem bardzo zadowolona ! Udało mi się go kupić w super cenie a dodatkowe spełnia wszystkie moje oczekiwania ! POLECAM
Polecam materac , kupiony dla dzieci 7 i 9 lat, bardzo wg nich wygodny. Bardzo porządne wykonanie. Nic nie śmierdzial - a kiedyś miałem z innym producentem niemiłe doświadczenia zapachu gumy/plastiku.
Polecam
Materac jest dość twardy (waże 85kg) ale taki chciałem, warto po rozpakowaniu dać mu 2-3 dni na przewietrzenie.
Ogólnie jest bardzo zadowolony ponieważ materac jest dobrze wykonany, wszystkie warstwy są dokładnie poklejone i dopasowane - także obrzeże na którym się siada. Poprzednio kupiłem inny materac na popularnym serwisie aukcyjnym w podobnej cenie i to była zła decyzja.
Kocham ten materac! Kupiłam go, bo miałam okazję już wcześniej używać przez 4 lata. W nowym domu chciałam mieć nowy i jest to absolutnie najlepszy materac ever.