Po miesiącu użytkowania stwierdzam, że materac jest bardzo dobry. Jest mi bardzo wygodnie i w końcu budzę się bez bólu pleców. Dodam tylko, że ważę 70 kg, a żona 50 kg. Dla niej na początku był niewygodny, ale teraz się przyzwyczaiła i jest ok.
Wszystko zgodnie z opisem. Materac miał nietypowy wymiar więc czekalismy troszkę dłużej. Jedyny minus jest za to że mimo prośby aby go nie rolować został tak właśnie dostarczony.
Materac godny polecenia! Wygodny na obu stronach, nie za twardy i nie za miękki, dokładnie taki jaki powinien być. Wybierałem "w ciemno" jedynie z pomocą konsultantki która potrafiła bardzo dobrze dobrać materac do moich potrzeb. Polecam
Mnie wreszcie przestały boleć plecy i szyja. Wymieniamy na twardszy H4 tylko ze względu na męża, który ma chory kręgosłup i potrzebuje jednak twardszego, ale już na tym materacu plecy bolały go o połowę mniej. Bardzo się cieszymy, że jest możliwość testowania. Polecam i materac i sklep, szybka i miła obsługa.
Jestem bardzo zadowolona z materaca spełnia wszystkie moje potrzeby. A pomoc w jego doborze przez Panią asystent nieoceniona. Wysylka była bardzo sprawną a kurier bardzo uprzejmy. To już drugi materac jaki zakupiłam w tej firmie i pokecilabym ją bez wahania.
Zakupiliśmy materac Posejdon. Przede wszystkim byliśmy zdziwieni, że pakunek był tak niewielki. Syn krzyknął, że "to zły rozmiar, ja się nie zmieszczę!". Ale po rozpakowaniu nastąpiła "dekompresja", materac urósł do prawidłowych rozmiarów (200 x 140), tak więc syn się mieści doskonale! No i śpi także świetnie :) Super materace, bardzo polecamy!