Promocja do 19.05
-40% na wszystkie materace!

Opinie o naszych produktach

Sofa dwuosobowa TORONTO zielony
jestem zadowolona
5/5
jestem zadowolona, dziękuję, pozdrawiam
22.10.2020 ,
Sofa dwuosobowa SPECTRE szary
podoba mi się
5/5
podoba mi się- wygodna i klasyczna
22.10.2020 ,
Łóżko kontynentalne MOLDE ciemnoszare monolith
ŁÓŻKO opinia
5/5
Wszystko ok, te polecam łóżko.
21.10.2020 ,
Materac bonellowy z kokosem Artemida
Świetny materac w dobrej cenie
5/5
Jak w tytule, nie mam uwag, to już kolejny materac z Waszej firmy, mam nadzieję, że będzie równie dobry jak poprzednie.
21.10.2020 ,
Materac piankowy z kokosem Kalliope Plus
Opinia Materac piankowy
5/5
Zakup materaca to bardzo dobry wybór. Jest wygodny o dobrze dobranej twardości. Śpi się wygodnie. Materac spełnił wszystkie moje wymagania , jestem bardzo zadowolona z towaru , dostawy i pomocnej przemiłej konsultantki.
21.10.2020 ,
Materac pocket memory z kokosem Hynos
opinia
5/5
Polecam jak najbardziej !!!!
21.10.2020 ,
Pocket z podwójnym obustronnym kokosem Tyche
materac Tyche H4.
5/5
Materac Tyche H 4 użytkuję dopiero 10 dni, ale muszę powiedzieć że jest super! nareszcie wstaję bez bólu pleców. :) Jest bardzo twardy, dla mnie idealny.Poczatkowo zamówiłam materac Porto o twardości H3, jednak okazał się za miękki. Tyche jest bardzo dobry. Jeżeli potrzebujesz twardego materaca - jak najbardziej polecam :) Cały proces wymiany materaca OK.szybko i sprawnie, pan kurier jak przy pierwszej ,tak przy drugiej dostawie i zamianie b.miły i uprzejmy .Dziękuję i poleciłam Waszą firmę .BO JESTEM B.ZADOWOLONA.
20.10.2020 ,
Łóżko tapicerowane HORTEN czerwone monolith
Super zakup
5/5
Wybór łóżka trafiony, wygodne, dobra cena
20.10.2020 ,
Sofa dwuosobowa SPECTRE biały
sofa
5/5
bardzo solidna, łatwa w utrzymaniu czystości, jestem zadowolona
20.10.2020 ,
Materac pocket z kokosem Morfeusz
materac pocket z kokosem Morfeusz
5/5
Po roku użytkowania materaca Morfeusz przez dwie puszyste osoby mogę stwierdzić że materac spełnił wszystkie wymagania , jesteśmy bardzo zadowoleni z towaru , dostawy i bardzo miłej i pomocnej konsultantki
19.10.2020 ,
Materac pocket z kokosem Morfeusz
materac
5/5
Po roku użytkowania dwóch puszystych mogę stwierdzić że materac spełnił wszystkie wymagania , jesteśmy bardzo zadowoleni z towaru , dostawy i bardzo miłej i pomocnej konsultantki
19.10.2020 ,
Sofa dwuosobowa TINO szary
opinia
5/5
Pozytywnie oceniam sofę Tino, jest zgrabna, niewielka, dobrze się prezentuje a przede wszystkim jest niezwykle wygodna.
19.10.2020 ,
Fotel ADEL beżowy
fotel adel
5/5
fotel bardzo wygodny i ładny, ale nie jestem przekonana że kolor to beż, bardziej szary, polecam zmienić nazwę
19.10.2020 ,
Fotel ADEL ciemny szary
stylowy
5/5
bardzo stylowy i wygodny fotel
19.10.2020 ,
Łóżko drewniane RIDA z tapicerowanym zagłówkiem Buk
Piękne łóżko
5/5
Wygodne, komfortowe łóżko, miła obsługa.
19.10.2020 ,
Stelaż Cyryl
Stelaż Cyryl
5/5
Doskonały zakup. Stelaż bardzo solidny i estetyczny, idealnie wkomponował się w sypialnie. Polecam!
19.10.2020 ,
Sofa dwuosobowa ADEL ciemny zielony
piękny kolor
5/5
butelkowa zieleń jest piękna, cieszę się że znalazłam sofe w moim ukochanym kolorze, jest też bardzo wygodna i niewielka - taka jakiej oczekiwałam
19.10.2020 ,
Materac wysokoelastyczny z memory Ceres
Materac Ceres
5/5
Jestem bardzo zadowolona z materaca Ceres. Wygodnie mi sie spi. Nie mniej jednak ta warstwa memory moglaby byc grubsza a pianka ciensza. To uwaga dla producenta. Wspaniale mi sie spalo na materacu tylko memory, ale nie ma w Polsce w sprzedarzy.
19.10.2020 ,
Sofa trzyosobowa KAYA jasny szary
5
5/5
wart swojej ceny- ocena 5
19.10.2020 ,
Fotel AGNES żółty
piękny kolor
5/5
długo szukałam takiego koloru, pięknie ożywia salon
19.10.2020 ,
Sprzedane materace
ponad
000
sprzedanych materacy
Punkty sprzedaży
blisko
000
punktów
sprzedaży
Ilość produktów
ponad
000
materacy i łóżek
do Twojego wyboru
Copyright © 2025 materace-dla-ciebie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

Logo